close

Bureau

KHV Architecten is een snelgroeiend architectenbureau dat voortkomt uit de fusie van Korfker Architecten en De Velde Architecten. Samen hebben de bureaus een kleine 60 jaar ervaring in een zeer breed werkgebied.

Team

Ons team bestaat uit 25 gedreven professionals met elk hun eigen discipline. Wij beheersen het gehele proces van initiatief tot oplevering en richten ons daarbij zowel op de architectuur als het interieur.

Dagelijks werken wij aan het mooier maken van de wereld om ons heen. Daarbij gaat het om de gebouwen die we ontwerpen, die moeten prikkelen en uitblinken. Maar het gaat ook over het proces. Wij gaan voor een vloeiend proces zodat we van begin tot eind met vertrouwen en met plezier samen kunnen werken.

In onze ontwerpen beginnen wij met een grondige analyse van het vraagstuk. Onderzoeken, luisteren en inleven zijn daarbij belangrijk. Alleen op die manier kun je een ontwerpvraag goed verstaan. Als architect zien wij onszelf als tolken van ruimte. Wij vertalen eisen, wensen, omgevingsfactoren én budget in een ruimtelijk plan. Tevreden zijn we pas als er een plan staat dat onze opdrachtgever helpt uit te blinken.

KHV Architecten is lid van de BNA (Branchevereniging Nederlandse Architecten) en is een BNA erkend bureau.

Met plezier samenwerken

Onze specialisten

Gerben ter Horst Gerben ter Horst directeur / architect gerben.terhorst@khva.nl
Henk de Velde Henk de Velde directeur / architect henk.develde@khva.nl
Harm Korfker Harm Korfker zakelijk directeur / projectregisseur harm.korfker@khva.nl
Martine Vondermassen-Geurtzen Martine Vondermassen-Geurtzen interieurontwerper martine.vondermassen@khva.nl
Albert Dunning Albert Dunning projectleider albert.dunning@khva.nl
Wilfret Schutte Wilfret Schutte architect wilfret.schutte@khva.nl
Stefan Tieken Stefan Tieken projectleider stefan.tieken@khva.nl
Herman Slooijer Herman Slooijer bouwkundig tekenaar herman.slooijer@khva.nl
Diederik Stunnenberg Diederik Stunnenberg BIM coördinator / BIM modelleur diederik.stunnenberg@khva.nl
Alje Korfker Alje Korfker senior architect / oud-eigenaar alje.korfker@khva.nl
Ingeborg Vijn Ingeborg Vijn office manager ingeborg.vijn@khva.nl
Arie Dam Arie Dam bouwkundig tekenaar arie.dam@khva.nl
Siebren Bos Siebren Bos projectleider / BIM modelleur siebren.bos@khva.nl
Robin Frings Robin Frings architect in opleiding robin.frings@khva.nl
Christiaan Remmelink Christiaan Remmelink projectleider / bouwk. tekenaar christiaan.remmelink@khva.nl
Tom Kelder Tom Kelder BIM modelleur tom.kelder@khva.nl
Regina Rodermond Regina Rodermond interieurarchitect (freelance) regina.rodermond@khva.nl
Terrence Mardenborough Terrence Mardenborough BIM modelleur terrence.mardenborough@khva.nl
Rozemarijn Koning Rozemarijn Koning BIM modelleur rozemarijn.koning@khva.nl
Jij? Jij? Werken bij KHV architecten werken@khva.nl
Martijn Linde Martijn Linde architect (freelance) martijn.linde@khva.nl
Theo Weijs Theo Weijs bouwkundige tekenaar theo.weijs@khva.nl
Stefan Hoorn Stefan Hoorn stagiaire bouwkunde stefan.hoorn@khva.nl
Daniëlle Lassche Daniëlle Lassche ontwerpassistent danielle.lassche@khva.nl
Arno Boersma Arno Boersma architect in opleiding arno.boersma@khva.nl
Manon Schoop Manon Schoop stagiaire bouwkunde manon.schoop@khva.nl
Jij! Jij! Werken bij KHV architecten werken@khva.nl
Stel je vraag